Sustainability

Social Organizations

Ortaklığımız personelinin moral-motivasyonunu yükseltmek, iş verimini arttırmak, birlik ve beraberliği sağlamak, günlük stres ve sıkıntılardan uzaklaşmak amaçlı, önemli günleri de dikkate alarak personelimiz ve ailelerine yönelik çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmektedir.

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI KUTLAMASI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Genel Müdürümüzün davetiyle geleceğimizin teminatı çocuklarımızı yerleşkemizde ağırladık.

Yöneticilerimizin de eşlik ettiği etkinlikte çocuklarımız palyaço eşliğinde keyifli zamanlar geçirdiler.

 

      

 

2018 TPAO SPOR TURNUVASI

Milli Bayramlar kapsamında düzenlenen Spor Turnuvalarında bu sene final maçı öncesinde “10-16 Mayıs Engelliler Haftası” olması münasebetiyle Ankara Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularının gösteri maçı yaparak turnuvamıza renk katmıştır.

 

       

 

KURULUŞ YILDÖNÜMÜMÜZ

63 yıldır büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşadığımız Kuruluş Yıldönümümüz kapsamında Kıdeme Teşvik alan personelimiz ile bu yıl emekli olan personelimiz, yapılan tören ile Hizmet Onur Belgelerini Yöneticilerimizden almışlardır.

Ayrıca Batman, Adıyaman, Trakya ve Genel Müdürlüğümüzde aynı anda canlı olarak tören yapılmış, Genel Müdürümüz Melih Han BİLGİN bölgelerimiz ile duygularını paylaşmıştır.

 

       

 

TPAO TÜRK HALK MÜZİĞİ VE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROLARIMIZIN KONSERLERİ

1994 yılında kurulan TPAO Türk Sanat Müziği  Koromuz ile 2010 yılında kurulan TPAO Türk Halk Müziği Koromuz; aralıksız her yıl iki konser vererek Ankara’da verdiği konserlerinde bine (1000) yakın eseri icra etmişler, kurumun kültürel faaliyetleri kapsamında Türk Halk Müziği’nin tanıtılması, sevdirilmesi ve yaşatılması adına önemli bir rol üstlenmiştir.

Yoğun davetli katılımıyla gerçekleşen konserlerimizde birbirinden güzel şarkılar icra edilerek davetlilere unutulmaz müzik ziyafeti yaşatılır.